Bursa DiyetisyenDiyetisyen

Bursa Diyetisyen | Bursa Diyet

Bursa Diyetisyen | Bursa Diyet

Bursa Diyetisyen | Mehmet Fatih KİŞİOĞLU

Bursa diyetisyen Mehmet Fatih KİŞİOĞLU, 15 Mart 1990 yılında Antakya’da doğdu. İlkokul ortaokul ve liseyi Antakya’da, Üniversiteyi Ankara Gazi Üniversitesinde tamamladı. Üniversite eğitimi boyunca bölüm temsilcisi oldu. Bölümünden üstün başarı göstererek ikinci olarak mezun oldu. Ayrıca; Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü okudu. Üniversite süresi boyunca birçok staj gerçekleştirdi.

 

Bursa Diyetisyen | Mehmet Fatih KİŞİOĞLU

Deneyim ve Mesleki Tecrübe

Üniversiteden mezun olduktan sonra yaklaşık 3 ay Hatay Yaşam Tıp Merkezinde çalıştı. Sonrasında Bursa Özel Cihangir Hastanesinde 3 yıl görev yaptı. Çalıştığı hastanelerde toplamda 11.000 hasta baktı. Sporcuların beslenmelerine yönelik bir çok seminer verdi. Yine yetişkinlerde ve çocuklarda, sağlıklı beslenme ve obeziteye yönelik seminerler verdi. Bursa’da beslenme dostu okul projesinde yer alan okullara seminerler verdi.

Bursa İnegöl’de yaptığı yatırımlarla D&S Diet And Smile markalı özel kliniğini hizmete soktu. Seçkin ekibiyle birlikte yaşam koçluğu ve beslenme danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Bursa diyet uzmanı Mehmet Fatih KİŞİOĞLU sizleri bekliyor.

Uzmanlık Alanları | Verdiği Hizmetler ve Tedavi Yöntemleri

Bursa Diyetisyen Mehmet Fatih KİŞİOĞLU; Çeşitli Cihazlar ve Programlarla Bölgesel Zayıflama, Bireysel Beslenme, Bebek ve Çocuk Beslenmesi, Aile Beslenmesi, Kurumsal Beslenme, Hamilelikte Beslenme, Kadınlarda Beslenme, Psikolojik Beslenme, Hastalıklarda Beslenme, Sporcu Beslenmesi, Detox gibi bir çok alanlarda hizmetler vermektedir.

 

Bursa Diyetisyen Hizmetleri Hakkında Fiyat Bilgisi Al

Bursa diyetisyen hizmet fiyatları hakkında bilgi almak için Bursalı Diyetisyen Mehmet Fatih KİŞİOĞLU ile iletişime geçin. | (0224) 719 36 07

 

Bursa Diyetisyen KİŞİOĞLU'ndan Randevu Al

Bursa içi ve civarından randevu almak için | Buraya Tıklayın.

Instagram Hesabını Takip Et

Diyetisyen M. Fatih KİŞİOĞLU'nun resmi instagram hesabı için; Buraya Tıklayın.

-


bursa diyetisyen, bursa beslenme danışmanlık merkezi, bursa sağlıklı yaşam koçu, bursada diyete başlamanın yolu, bursa diyet önerileri, bursa diyet hakkında, bursa diyetisyen hakkında, bursalı diyetisyenler hakkında, bursada diyete başlamanın yolları, bursanın en iyi diyet doktoru, bursadaki en iyi diyet doktoru, bursadaki en iyi diyet uzmanı, bursa diyetisyenler, bursalı diyetisyen,  bursalı diyetisyenler, bursa diyetisyeni, bursa diyetisyenleri, bursa en iyi diyetisyen, bursa en iyi diyetisyenler, bursadaki en başarılı diyetisyenler, bursa yaşam koçu, bursa sağlıklı yaşam danışmanı, bursa yaşam danışmanı, bursa beslenme uzmanı, bursa beslenme danışmanı, bursada diyet yapmayı başaranlar, bursa zayıflatma uzmanı, bursa zayıflama, bursa bölgesel zayıflama, bursa mehmet fatih kişioğlu, bursalı diyetisyen mehmet fatih kişioğlu,

Bursa Diyetisyen | Bursa Diyet” üzerine 7 yorum

  1. Bursa içi iyi bir diyetisyen arıyorum sizi tavsiye ettiler hocam. Fiyatlarınız nasıl acaba?

  2. bursa diyetisyen konusunda fazla yorulmasın, aranmasın. İşinin ehli Mehmet hoca burada…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir