İNEGÖL DİYETİSYEN | ANASAYFA

İNEGÖL DİYETİSYEN

İnegöl Diyetisyen ve Bursa Diyetisyen listelerinin önde gelen ismi Mehmet Fatih KİŞİOĞLU’nun son sihirli tavsiyeleri bu yazıda. Sağlıklı bir yaşama uzanan yolda, her ay önemli sağlıklı yaşam yazıları okuyabilir, yorumlayabilir ve sitemizi düzenli olarak ziyaret edebilirsiniz. 

İNEGÖL DİYETİSYEN

inegöl diyetisyen, inegöllü diyetisyen, inegölde diyetisyen, inegöl diyet,

Tüm başarı hikayelerimiz için tıklayın.

Tüm beslenme danışmanlığı hizmetlerimiz için tıklayın.

bursa diyetisyen, bursalı diyetisyenler, bursada diyetisyen, bursa diyet uzmanı, bursa yaşam koçu, bursa beslenme danışmanı,

Ürünlerimizin tamamı için tıklayın.

BÖLGESEL ZAYIFLAMA CİHAZLARIMIZ

Bölgesel zayıflama cihazlarımızla ve özel programlı uygulamalarımızla Türkiye’de ilklere imza atıyoruz. Hemen randevu alın ve bölgesel kilolara son verin.

SOĞUK LİPOLİZ

Yağ Dondurma Prosedürü

EMS

Kas Gelişimi

G5 MASAJI

Selülit Tedavisi

RASPİNG

Yağ Yakma Sinyali

LENF DRENAJ

Parçalanan Yağların Atımı

PASİF JİMNASTİK

Elektrik Akımlı Yağ Yakımı

POWERPLATE

Vibrasyonlu Enerji Gönderimi

MICRO PLUS

Elektro Terapi

AWT

Akustik Dalga Tedavisi

ANDULASYON

Titreşim ve Kızılötesi Işık Kombinasyonu

İnegöl Diyetisyen | Mehmet Fatih KİŞİOĞLU

Mehmet Fatih KİŞİOĞLU

İnegöl Diyetisyen & Bursa Diyetisyen & Online Diyetisyen

SİZE ÖZEL DİYET & BAŞARI!

Türkiye’nin en başarılı diyetisyenlerinden olan Sayın; Mehmet Fatih KİŞİOĞLU her türden son teknoloji özel cihazlar ve uzman ekibi ile D&S kliniğinde size özel sağlıklı yaşam ve beslenme danışmanlığı hizmetleri sunuyor. Başarı hikayeleriyle dolu referanslarımız ciddiyetimizi garanti ederiz.

YÜZDEN FAZLA REFERANS

Yüzden fazla başarı hikayemiz ve referansımız olduğunuz için sizlerle ve kendimizle gurur duyuyoruz.

KİŞİOĞLU İLE ÇOK ÖZEL RÖPORTAJ

Az ve Sık Beslenme Neden Önemlidir?

Aç Kalarak Kilo Verilir mi?

Diyetisyen Yaşam Koçu Olmalı mı?

Dengeli Beslenme Nasıl Olur?

İNEGÖL DİYETİSYEN | D&S BİLGİ

Bursa Diyetisyen & İnegöl Diyetisyen listelerinin önde gelen başarılı ismi Sayın Mehmet Fatih KİŞİOĞLU’nun çok özel bilgiler verdiği röportajlarının tümü hem web sitemizde, hem Instagram ve Facebook hesaplarımızda, hemde YouTube kanalımızda yayına girmektedir. Dilerseniz YouTube kanalımıza üye olarak anında bildirilerle gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

En Güncel Diyetisyen Sitesindesiniz!

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizin güncellemeleri ve kontrolleri sürekli olarak devam etmektedir. Ziyaretleriniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Diet And Smile
Medya & Danışmanlık Birimi

İNEGÖL DİYETİSYEN | ANASAYFA” üzerine 32 yorum

  1. Fatih beye lipoliz için başvurdum. Alt göbekte yağlanma vardı. Cihazlara girdim, verdiği kremleri uyguladım. 13 cm inceldim. Kendisine çok teşekkür ederim. 😊

  2. Fatih beye baslamadan once tansiyon ve sekerim vardi kilo verince ikisi de ortadan kalkti korumaya gectik ilaclardan kurtuldum kendisine cok tesekkur ederim

  3. fatih beye gittiğimde çok ilgilendi. Aklımdaki bütün soruları ben sormadan cevapladı.6 kg fazlam vardı.1 aylık kısa sürede hemen verdim.Şu an hala koruyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.

  4. ben hem şeker hem zayıflama için fatih beye başvurdum. İnsülin vuruluyordum. Kilo verdiğimde şekerimin düzeleceğini insülinden kurtulacağımı söyledi.17 kilo verdim.Şeker ilaçlarını bıraktım.Verdiğim kiloları da koruyorum.Kendisine çoook teşekkür ederim.

  5. Fatih beye ben lipoliz için başvurmuştum. Fatih bey kendinden emin bir şekilde en az 8 cm incelir dedi. Ben tabi başta inanamadım. Fatih beye güvenerek hemen lipoliz programına girdim. 1 ay sonunda ölçüm aldığında 13 cm incelmiştim. Göbek bölgem tam düz olmasa da bayağı azaldı ve inceldi. Şu an hala mevcut durumumu koruyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.

  6. Fatih beye başlamadan önce açıkçası inancım yoktu. Fazla kilonun da verdiği mutsuzlukla belki bir ümit diye gittim. Fakat beni sürekli motive ederek çok güzel sonuçlar almamı sağladı. Bazen pes edecek gibi oldum. Yine beni pozitif motive ederek pes etmeyip hedefe ulaştık. Emekleri için kendisine çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir