Mehmet Fatih Kişioğlu

M. Fatih KİŞİOĞLU

Diyetisyen

HAKKINDA

Mehmet Fatih KİŞİOĞLU 15 Mart 1990 yılında Antakya’da doğdu. İlkokul ortaokul ve liseyi Antakya’da, Üniversiteyi Ankara Gazi Üniversitesinde tamamladı. Üniversite eğitimi boyunca bölüm temsilcisi oldu. Bölümünden üstün başarı göstererek ikinci olarak mezun oldu. Ayrıca; Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü okudu. Üniversite süresi boyunca birçok staj gerçekleştirdi.

Üniversiteden mezun olduktan sonra yaklaşık 3 ay Hatay Yaşam Tıp Merkezinde çalıştı. Sonrasında Bursa Özel Cihangir Hastanesinde 3 yıl görev yaptı. Çalıştığı hastanelerde toplamda 11.000 hasta baktı. Sporcuların beslenmelerine yönelik bir çok seminer verdi. Yine yetişkinlerde ve çocuklarda, sağlıklı beslenme ve obeziteye yönelik seminerler verdi. Bursa’da beslenme dostu okul projesinde yer alan okullara seminerler verdi.

Bursa/İnegöl’de yaptığı yatırımlarla D&S Diet And Smile markalı özel kliniğini hizmete soktu. Seçkin ekibiyle birlikte yaşam koçluğu ve beslenme danışmanlık hizmetleri vermektedir.

EĞİTİM

2011-2012

Hatay M.Kemal Üni. – Toplu Beslenme Stajı

2012-2013

Hacettepe Üni. Hast. Beslenme ve Diyet Poliklinik Stajı

Hacettepe Üni. Onkoloji Hastanesi Yatan Hastalarda Menülerin Düzenlenmesi

Gazi Üni. Hast. Beslenme ve Diyet Poliklinik Stajı​

Gazi Üni. Hast. Mutfak Yönetimi Menü Hazırlama & Hijyen Konularında Toplu Beslenme Stajı

Başlıca Özellikleri

Alanında Uzmanlık 93%
Eğitim Verebilirlik 93%
İş Disiplini 95%
Mesleki Sevgi 100%
Mesleki Tecrübe 94%
Mesleki Başarıları 95%
Mesleki Araştırma/Gözlem (Uluslararası) 91%
Ekip Çalışmasına Yatkınlık 90%
Yardımseverlik 98%
Halkla İlişkiler 94%

DENEYİM

2011'den Günümüze

İletişim

diyetisyen, diyetisyen mehmet fatih kişioğlu, mehmet fatih kişioğlu, inegöl diyetisyen, inegöllü diyetisyen, en başarılı diyetisyen, bursa diyetisyen, diyetisyen bursa, mehmet fatih kişioğlu kimdir, kişioğlu kimdir, diyetisyen kimdir, yaşam koçu, inegöl yaşam koçu, bursa yaşam koçu,