Diyetisyenİnegöl Diyetisyen

İnegöl Diyetisyen | inegöl Diyet

İnegöl Diyetisyen | İnegöl Diyet

İnegöl Diyetisyen | Mehmet Fatih KİŞİOĞLU

İnegöl diyetisyen Mehmet Fatih KİŞİOĞLU, 15 Mart 1990 yılında Antakya’da doğdu. İlkokul ortaokul ve liseyi Antakya’da, Üniversiteyi Ankara Gazi Üniversitesinde tamamladı. Üniversite eğitimi boyunca bölüm temsilcisi oldu. Bölümünden üstün başarı göstererek ikinci olarak mezun oldu. Ayrıca; Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü okudu. Üniversite süresi boyunca birçok staj gerçekleştirdi.

 

İnegöl Diyetisyen | Mehmet Fatih KİŞİOĞLU

Deneyim ve Mesleki Tecrübe

Üniversiteden mezun olduktan sonra yaklaşık 3 ay Hatay Yaşam Tıp Merkezinde çalıştı. Sonrasında Bursa Özel Cihangir Hastanesinde 3 yıl görev yaptı. Çalıştığı hastanelerde toplamda 11.000 hasta baktı. Sporcuların beslenmelerine yönelik bir çok seminer verdi. Yine yetişkinlerde ve çocuklarda, sağlıklı beslenme ve obeziteye yönelik seminerler verdi. Bursa’da beslenme dostu okul projesinde yer alan okullara seminerler verdi.

Bursa İnegöl’de yaptığı yatırımlarla D&S Diet And Smile markalı özel kliniğini hizmete soktu. Seçkin ekibiyle birlikte yaşam koçluğu ve beslenme danışmanlık hizmetleri vermektedir.

İnegöl diyet uzmanı Mehmet Fatih KİŞİOĞLU sizleri bekliyor.

 

Uzmanlık Alanları | Verdiği Hizmetler ve Tedavi Yöntemleri

İnegöl Diyetisyen Mehmet Fatih KİŞİOĞLU; Çeşitli Cihazlar ve Programlarla Bölgesel Zayıflama, Bireysel Beslenme, Bebek ve Çocuk Beslenmesi, Aile Beslenmesi, Kurumsal Beslenme, Hamilelikte Beslenme, Kadınlarda Beslenme, Psikolojik Beslenme, Hastalıklarda Beslenme, Sporcu Beslenmesi, Detox gibi bir çok alanlarda hizmetler vermektedir.

 

İnegöl Diyetisyen Hizmetleri Hakkında Fiyat Bilgisi Al

İnegöl diyetisyen fiyatları hakkında bilgi almak için İnegöllü Diyetisyen Mehmet Fatih KİŞİOĞLU ile iletişime geçin. | (0224) 719 36 07

 

İnegöl Diyetisyen KİŞİOĞLU'ndan Randevu Al

İnegöl içi ve civarından randevu almak için | Buraya Tıklayın.

 

Instagram Hesabını Takip Et

Diyetisyen M. Fatih KİŞİOĞLU'nun resmi instagram hesabı için; Buraya Tıklayın.

-


inegöl diyetisyen, inegöl beslenme danışmanlık merkezi, inegöl sağlıklı yaşam koçu, inegölde diyete başlamanın yolu, inegöl diyet önerileri, inegöl diyet hakkında, inegöl diyetisyen hakkında, inegöllü diyetisyenler hakkında, inegölde diyete başlamanın yolları, inegölün en iyi diyet doktoru, inegöldeki en iyi diyet doktoru, inegöldeki en iyi diyet uzmanı, inegöl diyetisyenler, inegöllü diyetisyen, inegöllü diyetisyenler, inegöl diyetisyeni, inegöl diyetisyenleri, inegöl en iyi diyetisyen, inegöl en iyi diyetisyenler, inegöldeki en başarılı diyetisyenler, inegöl yaşam koçu, inegöl sağlıklı yaşam danışmanı, inegöl yaşam danışmanı, inegöl beslenme uzmanı, inegöl beslenme danışmanı, inegölde diyet yapmayı başaranlar, inegöl zayıflatma uzmanı, inegöl zayıflama, inegöl bölgesel zayıflama, inegöl mehmet fatih kişioğlu, inegöllü diyetisyen mehmet fatih kişioğlu,

İnegöl Diyetisyen | inegöl Diyet” üzerine 8 yorum

  1. İnegöl içi ve civarı iyi diyetisyen diye sizi söylüyorlar Fatih hocam. Önümüzde ki ay ziyaret etmek istiyorum sizi. Randevu alacağım inş…..

    1. Gülşah hanım merhabalar. Olumlu yorumlarıyla bizleri onure eden tüm dostlara çokça selam ve çok teşekkürler. Her zaman bekleriz, buyurun gelin tanışalım. Sağlıklı günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir