Bölgesel Zayıflama

Kavitasyon

KAVİTASYON

Kavitasyon, vücudun sorunlu bölgesine yoğunluğu azaltılmış ultrasonik ses dalgaları verilerek yağları yakmaya yarayan bir zayıflama, bölgesel zayıflama, selülit tedavi yöntemidir. Yağları parçalayıp su ile absorbe edip, hücre duvarını bozarak açığa çıkan yağ ve yağ asitlerinin lenf yolu ile vücuttan atılımını sağlar. 2010 tarihinden beri yaygın şekilde kullanılmaktadır. Kavitasyon vücudun en sorunlu bir bölgesine uygulanabilir. Bel, kol, sırt, basen gibi. Aynı anda birden fazla bölgeye kavitasyon işlemi yapılmaz. KAVİTASYON ZAYIFLATIR MI? Kavitasyon işlem başına ortalama 2 cm, 5-7 seansta 10 cm incelme sağlar. Ölçüm metre ile yapılır. 5 seansta 1-3 beden zayıflama sağlar. KAVİTASYONUN AVANTAJI NEDİR? Kavitasyon cerrahi bir yöntem değildir. Acı, sızı vermez. Kişi günlük hayatına hemen geri dönebilir.

KAVİTASYON İŞLEMİ NASIL YAPILIR, NE KADAR SÜRER?

Kavitasyon ultrason cihazı ile yapılır. İşlem yapılacak bölgeye ultrason jeli tatbik edilir. İşlem öncesi bol su içilmelidir. Bir seans 40- 45 dakika sürer. İşlem sırasında kavitasyon cihazından ıslık tarzı bir ses gelir. İşlem sonrası da yine bol su içilmelidir. İşlemden bir gün önce ve işlemden bir gün sonra da bol su içmeye devam edilmelidir. İşlemden sonra idrarda koyu renk görülmesi normaldir. Böbrek ve karaciğerden yağ atılımını gösterir.

Haftada bir seans 3 hafta boyunca yapılır. İlk seansta 2-3 işlem aynı anda yapan yerler vardır. Sonraki haftalarda haftada bir işleme devam edilir. Üç hafta sonunda sonuç alınmaz ise devam edilmez. 8-10 seans yapılabilir.

KAVİTASYONUN ZARARLARI, RİSKLERİ VAR MIDIR?

Deride kızarıklık, kabarcık, soyulma, yanık oluşabilir. Bunlar geçicidir.

8 cm incelme garantili bu cihazımızdan faydalanmak için hemen RANDEVU alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir