Soğuk Lipoliz

SOĞUK LİPOLİZ

Soğuk Lipoliz nedir? Nasıl çalışır?

Soğuk Lipoliz, yağ dondurma prosedürüdür. Diyet ve egzersiz yoluyla tüm çabalarınıza rağmen inatla zayıflatamadığınız bölgesel yağlarınızdan bu uygulama ile kurtulabilirsiniz. Bu uygulama ile FDA onaylı, cerrahi yöntemler olmadan kalıcı ve çok hızlı şekilde artık zayıflayabilirsiniz. Hasta memnuniyet oranlarının çok yüksek olduğu uygulamamız ile bölgesel zayıflayarak, sevdiklerinizin gözünde daha çarpıcı ve harika görünebilirsiniz.

Soğuk lipoliz, cildin altındaki yağ hücrelerine hassas bir şekilde kontrollü soğutma sağlar.
Tedavi edilen yağ hücreleri kristalize edilir (dondurulur), sonra bu yağ hücreleri bu uygulama ile dondurulur. Kısa zaman içinde vücudunuz bu dondurulan yağları işler ve ölü yağ hücrelerini ortadan kaldırır.

 

Soğuk Lipoliz tedavisi sırasında hasta kendini nasıl hisseder?

Soğuk lipoliz ile bölgesel incelme (zayıflama) tedavisi sırasında hedeflediğimiz bölgeye bir jel ped ve aplikatör uyguluyoruz. Soğuk lipoliz ile hedeflediğimiz yağ dokulu bölgeye kontrollü soğutma uyguluyoruz. Soğuk lipoliz tedavisi esnasında hasta kitap, gazete ya da dergisini okuyabilir, e-postalarını kontrol edebilir. Hatta tavsiyemiz, soğuk lipoliz tedavimiz sırasında gözlerinizi kapayarak kısa bir uykuya bile dalıp dinlenebilirsiniz. Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve inatçı yağlarınıza veda edin!

Soğuk Lipoliz Odamız

Tedaviden sonra herhangi bir diyet, egzersiz programı yapmam gerekiyor mu?

Soğuk lipoliz tedavisinden sonra hasta bölgesel inceldikten sonra herhangi bir spor veya diyet yapmasına pek gerek görülmez. Ancak hastalar tedavi sonrası gördükleri yüksek memnuniyet sonrası daha çok motive olup, formlarını korumak istiyorlar. Bu sebeple spor’a başlayıp daha sağlıklı yaşamak ve formlarını hep korumak istediklerini gözlemlemekteyiz. Sağlığınız içinde spor yapmanızı ve sporu hayatınızın bir parçası olarak tutmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Soğuk Lipoliz prosüdüründen sonra yağ hücreleri nasıl olur?

Soğuk lipoliz ile tedavi edilen yağ hücrelerinin sayısı yaklaşık %20 ila %25 düşmektedir. Bu yağ hücreleri doğal olarak işlenir ve ortadan kaldırılır. Soğuk lipoliz tedavisi ile bu yağ hücreleri asla vücudunuzun farklı bölgelerine taşınmaz. Ancak tedavi edilmeyen alanlarda yağ hücrelerinde değişiklik olmaz. Bu uygulama bölgesel uygulanan bir tedavi yöntemi olup sadece hedeflenen bölgede çalıştırılır.

Alt bölüme soru veya görüş belirten bir yorum yapabilir veya hemen RANDEVU alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir